Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

„Žaislų lietus“ šią savaitę lis Panevėžyje ir Kaune (video)

lkl.lt 2015-12-29
„Žaislų lietus“ šią savaitę lis Panevėžyje ir Kaune (video)
Fotodiena.lt

Lietuvos krepšinio lygos ir asociacijos „Novi homines“ organizuojama socialinė akcija „Žaislų lietus“ pasiekė finišo tiesiąją ir šią savaitę vyks Panevėžyje bei Kaune. Iki šiol vykusių akcijų metu sirgaliai padovanojo daugiau nei 5000 žaislų vaikams iš socialiai remtinų ir tvarkingų daugiavaikių šeimų, vaikų namų, dienos centrų.

Akcijos metu Utenoje sirgaliai padovanojo 336 žaislus, Alytuje – 246, Vilniuje – 222. Prienų sirgaliai paaukojo 310, Šiaulių – 393, o Kėdainių – 277 žaislus. Rekordas buvo pasiektas Klaipėdoje, kur sirgaliai padovanojo net 2821 žaislą.

Gruodžio 30 dieną vyksiančios rungtynės Panevėžyje išsiskirs ne tik kaip atkaklus Aukštaitijos derbis, bet kaip dar viena proga pasidalinti savo gerumu. „Lietkabelio“ ir „Pieno žvaigždžių“ akistatos metu taip pat vyks akcija „Žaislų lietus“.

Iš karto po naujųjų metų akciją vyks Kaune, kur sausio 2 dieną „Žalgiris“ namuose priims „Lietkabelį“.

„Labai graži ir puiki akcija, kuri jau praėjusį sezoną pas mus arenoje Kaune. Pats procesas tikrai atrodo įspūdingai, smagu stebėti tokį reginį ir žinoma labai gera matyti, kad žmonės atneša tiek žaislų ir padovanoja juos vaikams, kurie jų neturi ar jų tėveliai tiesiog negali jų nupirkti“, – apie akciją kalbėjo „Žalgirio“ puolėjas Edgaras Ulanovas.

Prisijungti prie šios gražios iniciatyvos kviečia ir „Žalgirio“ gynėjas Renaldas Seibutis, kuris teigė, jog toks parodytas dėmesys vaikams yra labai svarbus.

„Labai svarbu, kad žmonės neužmiršta sunkiau gyvenančių vaikų ir tų šeimų, kurios neturi galimybių vaikams suteikti daugiau džiaugsmo. Toks dėmesys, tokios akcijos gali būti vertinamos tik teigiamai, todėl kviečiu ir kitų miestų sirgalius per nurodytas rungtynes atsinešti minkštų žaislų ir prisidėti prie šios akcijos“, – ragino Seibutis.

Šią akciją inicijuoja „Tete-e-Tete Casino-LKL“ kartu su asociacija „Novi Homines“ bei lygoje rungtyniaujančiais klubais.