Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

„Vytauto“ komandos krepšininkai aplankė Birštono gimnazijos moksleivius (video)

M.Bulota 2016-03-17
„Vytauto“ komandos krepšininkai aplankė Birštono gimnazijos moksleivius (video)
Organizatorių nuotrauka

Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkai lankėsi Birštono gimnazijoje, kur susitiko su Birštono krašto jaunimu. Pagrindinis krepšininkų apsilankymo mokykloje siekis buvo paskatinti jaunąją kartą domėtis sportu, supažindinti juos su krepšininko gyvenimo rutina, suteikti daugiau informacijos apie komandą, krepšinio klubo istoriją.

Pirmoje susitikimo dalyje mokiniams buvo pristatyta ne tik komandos žaidėjai, krepšinio klubo istorija, bet taip pat vyko ir viktorina. Gimnazistai apdovanoti krepšinio klubo sirgalių marškinėliais, kalendoriais bei abonementais į šio sezono „Vytauto“ namų rungtynes, o Birštono gimnazijos direktoriui įteiktas krepšinio kamuolys su komandos žaidėjų parašais.

Mokiniai buvo ypač aktyvūs bei turėjo galimybę asmeniškai Prienų-Birštono „Vytauto“ krepšininkams užduoti klausimus, į kuriuos sportininkai mielai atsakinėjo. Jaunimas nesikuklino ir netgi dalino patarimus krepšinio komandos vyriausiajam treneriui Virginijui Šeškui. Anot vieno mokinio, treneriui per rungtynes reikėtų mažiau šaukti ir gauti techninių pražangų.

Antroji renginio dalis buvo dar aktyvesnė. Visi susitikimo dalyviai Birštono gimnazijos sporto salėje galėjo išbandyti savo jėgas: žaidė „LKL Akademijos“ stažuotojų parengtus krepšinio žaidimus, dalyvavo komandinėse estafetėse, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti vertingais prizais, nuotraukomis ir autografais.