Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

Viešai pažadėjęs numesti svorio L.Raščiauskas išsigando

lkl.lt 2016-02-23
Viešai pažadėjęs numesti svorio L.Raščiauskas išsigando

Lukas Raščiauskas, viešai pažadėjęs numesti svorio, treniruotėms sunkėjant išsigando, kad bus nuvylęs savo trenerį. Tačiau šis tikina esant priešingai – Lukas daro didelį progresą.

„Pradžioje Lukas atrodė labai silpnai, bet matau didelį progresą. Technika gerėja, tikiu, kad toliau bus tik geriau”, – sako Luko treneris Edvinas, pabrėždamas, kad dabar svarbiausia – pastatyti teisingus pamatus, o paskui bus galima galvoti, ką statyti ant jų.

Lukas prisipažįsta – kontroliuoti ištvermę jam vis dar labai sunku, todėl kartais atrodo, kad jėgų nebeužteks. Tačiau visgi pasiduoti jis neketina. „Mano motyvacija kasdien – tik didesnė ir kasdien jaučiuosi vis stipresnis”, – džiaugiasi jis.

Lukas prisijungė prie DELFI ir LKL projekto, skirto sveikos gyvensenos, aktyvaus laisvalaikio ir sporto gerbėjams. Antsvorio turintis vaikinas pasiryžo numesti svorio ir pradėti sveikai maitintis. Pirmoji vaikino treniruotė buvo ne iš lengvųjų – svorio neatlaikė net svarstyklės, tačiau didelis noras ir užsispyrimas suteikia jėgų eiti toliau.