Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

Skelbiamas rašinių konkursas „Skirtingi, bet draugai“

lkl.lt 2016-04-25
Skelbiamas rašinių konkursas „Skirtingi, bet draugai“
Fotodiena.lt

Lietuvos krepšinio lyga ir žurnalas vaikams „Laimiukas“ kviečia jaunuosius krepšinio sirgalius dalyvauti rašinių konkurse „Skirtingi, bet draugai“, kurio nugalėtojams atiteks itin vertingi ir orginalūs prizai.

Sukurkite trumpą pasaką arba istoriją, kuri būtų įrodymas, jog net labai skirtingi žmonės, gyvūnai ar pasakų būtybės nebijo patyčių ir gali draugauti tarpusavyje, nuveikdami kartu daug puikių dalykų.

„Jau minėjome, kad šiais metais lyga ypatingą dėmesį skiria socialiniams projektams, tolerancijai, patyčioms, todėl organizuojame jau antrą konkursą vaikams kartu su žurnalu „Laimiukas“. Piešinių konkursas sulaukė labai didelio susidomėjimo, vaikai puikiai atskleidė savo talentus ir parodė kaip myli krepšinį. Šį kartą didelį dėmesį norime skirti patyčiomis, tolerancijai, todėl norime vaikus paskatinti rašyti šia tema įvairias istorijas“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Konkurse gali dalyvauti 1-6 klasių moksleiviai ir savo kūrinius turi siųsti elektroniniu paštu laimiukas@niekorimto.lt iki gegužės 27 dienos. Įdomiausi rašiniai bus išspausdinti žurnale „Laimiukas“ bei apdovanoti vertingais prizais: oficialiu LKL kamuoliu, marškinėliais bei Gendručio Morkūno šmaikščių ir pamokančių istorijų knyga „Blusyno pasakojimai“.

^A4D33F8D1913501C4115DA5BC00482269F8179EE989138E8B5^pimgpsh_fullsize_distr