Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

„Šiaulių” krepšininkai nudžiugino „Gegužių” progimnazijos moksleivius (video)

lkl.lt 2016-03-15
„Šiaulių” krepšininkai nudžiugino „Gegužių” progimnazijos moksleivius (video)
Fotografas - Egidijus Petrauskas

Praėjusį trečiadienį pas „Šiaulių“ krepšininkus svečiavosi Šiaulių „Gegužių” progimnazijos 3 klasės pradinukai, kurie dalyvavo projekte „Treneris. Krepšininkas. Ar tai profesijos?“

Vaikai maloniai nustebino žaidėjus padovanodami jiems savo piešinius, o „Šiaulių” komandos nariai atsidėkojo, papasakodami apie savo profesijas bei pademonstruodami, kaip vyksta mankšta profesionalioje krepšinio komandoje.

„Kadangi vaikai labai domisi krepšinio sporto šaka, nori būti aktyvūs, jiems patinka žaisti kamuoliu, mes, „Gegužių” progminazijos pradinių klasių mokytojos Asta Labanauskienė ir Rita Montvilienė, sugalvojom vaikams suorganizuoti kūno kultūros pamoką netradicinėje aplinkoje. Atsivedėme juos į Šiaulių areną, supažindinome su Šiaulių krepšinio klubo sportininkais, treneriais”, – teigė R.Montvilienė.

Kaip teigė pradinių klasių mokytojos, nemaža dalis tokio amžiaus vaikų jau sportuoja bei lanko krepšinį.

„Ši idėja man kilo todėl, kad vaikai labai domisi krepšiniu, eina į rungtynes, be to, Šiauliuose vyksta projektas „Opa“. Taigi, „pasigavome“ tą idėją ir prisijungdami prie „Opa“ projekto, sieksime su moksleiviais sužinoti, ar treneris arba profesionalus krepšininkas yra profesijos. Klasėse su mokiniais kūrėme mąstymo žemėlapius: kas yra krepšininkas, kas yra treneris ir ką vaikai žino apie tai. Žinoma, grįžę į klasę, papildysime žemėlapį, praplėsdami savo akiratį“, – atskleidė A.Labanauskienė.

Paklaustos apie tai, kuri profesija sunkesnė – mokytojo ar trenerio – pedagogės nusišypsojo ir sakė, kad abi profesijos yra orientuotos į vadovavimą komandai. Skirtumas tik toks, kad treneris dirba su suaugusiais žmonėmis, o mokytojos – su mažais vaikais. Todėl sunku pasakyti, kuri profesija yra sunkesnė.