Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

„Pieno žvaigždės“ laimėjo nervų karą Utenoje (5 VIDEO)

lkl.lt 2014-09-24

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai BEKO-LKL čempionatą pradėjo sunkia pergale. Manto Šerniaus auklėtiniai Utenoje 85:78 (26:23, 21:19, 22:20, 16:16) įveikė vietos „Juventus“ ekipą.  Viso susitikimo metu vyko permaininga kova ir rungtynių nugalėtojas sprendėsi tik paskutinėmis Rungtynių minutėmis.

Viso susitikimo metu vykusi permaininga kova epogėjų pasiekė ketvirtajame kėlinyje. Likus žaisti minutę iki susitikimo pabaigos Gytis Sirutavičius perėmė kamuolį ir per tą ataką pasvaliečiai pelnė du taškus bei padidino pranašumą iki keturių. Nors Simo Buterlevičiaus tolimas metimas dar buvo atgaivinęs uteniškių viltis, tačiau Tauro Jogėlos ir Aido Viskonto baudų metimai įtvirtino Pasvalio komandos pergalę.

„Juventus“: N.Barinovas 18 tšk. (tritaškiai 2/3, baudos 6/6, 6 atk. kam.), S.Buterlevičius 12 tšk. (8 atk. kam.) , V. Čepukaitis 11 tšk. (6 atk. kam.), S. Kulvietis 10 tšk. (dvitaškiai 4/4, 5 atk. kam.).

„Pieno žvaigždžės“: A.Viskontas 14 tšk. (dvitaškiai 2/8, baudos 7/9),  T.Jogėla 14 tšk. (dvitaškiai 6/13, 7 atk. kam.), K.LaMonte 14 tšk., A.Oriakhi 14 tšk. (7 atk. kam.), G.Sirutavičius 11 tšk. (5 atk. kam.).