Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

Nufilmuota, kaip M. Šalčiūtė „metė“ jai pažadų netesėjusį gerbėją

lkl.lt 2016-02-10
Nufilmuota, kaip M. Šalčiūtė „metė“ jai pažadų netesėjusį gerbėją

Nesveikam maistui negalintis atsispirti Lukas Raščiauskas žadėjo Monikai Šalčiūtei dėl jos padaryti viską – sportuoti, sveikai maitintis, kad tik ji jam duotų dar vieną šansą. Nors ji sutiko, tačiau kaloringa pagunda buvo stipresnė už Luką…

Lengvos salotos Monikai, ir dvigubas mėsainis – Lukui. Taip paprastai atrodydavo šios ne kartą kartu pastebėtos porelės meniu. Ne kartą dėl to Lukui priekaištavusi Monika davė jam paskutinį šansą. Todėl pamačius jį šlamščiant eilinį burgerį Monikos kantrybė trūko – ji apsisprendė Luką palikti.

Monika ir Lukas pirmą kartą buvo pastebėti kartu Kaune, „Žalgirio“ arenoje, kur kartu stebėjo krepšinio varžybas. Po to jie prisijungė prie DELFI ir LKL projekto, skirto sveikos gyvensenos, aktyvaus laisvalaikio ir sporto gerbėjams. Luko ir Monikos tandemas tapo pagrindiniu šmaikščių vaizdo klipų akcentu, kuriuose jie įkūnija sveiką gyvenseną propaguojančios merginos ir riebaus ir nesveiko maisto gerbėjo personažus.

Tiesa, Luko herojaus likimas persikelia ir į realybę. Kitame vaizdo įraše pamatysite, kaip vaikinui sekėsi po to, kai mergina jį paliko „ant ledo“. Kai kas šiuose vaizdo įrašuose galbūt atpažins ir save.