Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

„Neptūnas“ neturėjo vargo dvikovoje su lygos naujokais (4 VIDEO)

LKL/M.Kerikas 2014-09-27
„Neptūnas“ neturėjo vargo dvikovoje su lygos naujokais (4 VIDEO)

Klaipėdos „Neptūnas“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę LKL čempionate. Uostamiesčio krepšininkai nesunkiai 110:64 (32:19, 31:14, 32:17, 15:14) įveikė lygos debiutantus Mažeikių „Mažeikius“ (0-1) ir įsirašė antrąją pergalę Lietuvos pirmenybėse. Klaipėdiečiai pirmąją savo pergalę pasiekė trečiadienį vykusiose rungtynėse, kuomet 82:72 nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“.

Rungtynes taikliu tritaškiu atidarė klaipėdiečiai, kuomet iš toli pataikė Deividas Gailius. Pirmojo kėlinio pirmoji pusė klostėsi apylygiai, visgi šiame ketvirtyje likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes, uostamiesčio krepšininkai sugebėjo įgauti dviženklę persvarą ir jos jau nebepaleido. Po pirmojo kėlinio skaičiai švieslentėje – 32:19.

Antrasis kėlinys ir vėl prasidėjo taikliu klaipėdiečių tritaškiu. Šešis taškus iš eilės pelnė Mindaugas Girdžiūnas, o „Mažeikių“ taškų badas baigėsi po Dariaus Tarvydo taiklaus dvitaškio. Tačiau tai mažeikiškių problemų neišsprendė ir jau po dviejų kėlinių šių rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. Sirenai skelbiant didžiąją pertrauką skaičiai daugiau nei įtikinami – 63:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo „Neptūno“ spurtu 11:0, o mažeikiškiai ir toliau neturėjo jokių priešnuodžių uraganiškui klaipėdiečių puolimui. Taškus rinko kas netingėjo ir jau po trijų kėlinių uostamiesčio žaidėjai buvo įmetę beveik triženklį taškų skaičių – 95:50.

Ketvirtąjį kėlinį pradėjo taiklus Arno Butkevičiaus dvitaškis, dar du taškus pridėjo Mustafas Shakuras bei Donatas Zavackas. Laikas tirpo, o skirtumas mažėjo ir galutinis rungtynių rezultatas skelbia lengvą „Neptūno“ pergalę – 110:64.

„Neptūnas“: Martynas Mažeika ir Valdas Vasylius po 15 tšk., Deividas Gailius 14 tšk., Egidijus Dimša 12 tšk.

„Mažeikiai“: Ignas Vaitkus 17 tšk., Darius Tarvydas ir Arvydas Gydra po 13 tšk.

Rungtynių momentas:

Rungtynių apžvalga:

Trenerių komentarai:

Rungtynės: