Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

Mįslė: per kiek laiko nauji grandų treneriai sugebės įgyvendinti savo idėjas? (video)

lkl.lt 2016-01-17
Mįslė: per kiek laiko nauji grandų treneriai sugebės įgyvendinti savo idėjas? (video)
Fotodiena.lt

Jau šį sekmadienį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionatą papuoš dar vieną „Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ dvikova. Prieš tai vykusius susitikimus laimėjo Lietuvos čempionai: 79:70 (Kaune) ir 82:68 (Vilniuje). Vertindamas būsimos dvikovos baigtį buvęs „Lietuvos ryto“ vyriausiasis treneris ir „Žalgirio“ sporto direktorius Šarūnas Sakalauskas išsskyrė naujų trenerių vaidmenį.

„Treneriai kartais juokauja ir sako, kad jeigu išbūni poste iki Kalėdų, tai pavyks jame likti ir iki sezono pabaigos. Matome, kad abi ekipos neišvengė pokyčių ir dabar didžiausia mįslė yra ta, kiek laiko prireiks treneriams įgyvendinti savo idėjas. Įdomu ar treneriai bus pagrindiniai intrigos kūrėjai ar tai guls ant žaidėjų pečių“, – teigė Š.Sakalauskas.

Kalbėdamas apie aukštaūgių grandį ir naują tandemą vilniečių gretose krepšinio ekspertas teigė, kad tai nėra pats geriausias būdamas sustabdyti Paulių Jankūną.

„Eurolygos rungtynės parodė, koks oponentas yra neparankus žalgiriečių kapitonui – jis turi pataikyti iš toli ir sugebėti greitai žaisti vienas prieš vieną. Nei Antanas Kavaliauskas, nei Artūras Gudaitis nėra gerai pataikantys iš tolimos distancijos, o per mėnesį padaryti tokias permainas yra sunku. Tam reikia metų ar net daugiau“, – apie priekinės linijos žaidėjų mikrodvikovą pasakojo ekspertas.

„Žalgirio“ ekipą treniravęs Gintaras Krapikas ne kartą išsskyrė Edgarą Ulanovą, kuris stabdo varžovus lyderius ir gali gintis prieš keturių pozicijų krepšininkus. Šarūnas Sakalauskas taip pat pabrėžė Ulanovo puikų darbą gynyboje.

„Ulanovas yra itin patikimas žaidėjas gynyboje, gali dengti tiek mažesnius, tiek ir aukštesnius žaidėjus. Nereiktų pamiršti ir jo darbo puolime, nes jis gerai pataiko iš toli bei veržiasi arčiau krepšio. Tačiau jo tiesioginis oponentas „Lietuvos ryte“ bus Deividas Gailius ir bus tikrai įdomu stebėti šią dvikovą“.

„Lietuvos ryto“ ir „Žalgirio“ akistata įvyks jau šį sekmadienį, 17 valandą „Siemens“ arenoje. Rungtynes tiesiogiai transliuos TV6 televizija.

Išsamus LKL TV pokalbis su Šarūnu Sakalausku: