Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

Lietuvos krepšinio lyga prisijungė prie Prezidentės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“

lkl.lt 2016-04-20
Lietuvos krepšinio lyga prisijungė prie Prezidentės globojamos kampanijos „Už saugią Lietuvą“
Fotodiena.lt

„Noriu visus pakviesti imtis svarbaus ir didelio, neatidėliotino darbo. Jame reikės kiekvieno neabejingo žmogaus dalyvavimo. Lietuvoje susikaupė pernelyg daug skaudžių socialinių problemų. Smurtas ir patyčios, skriaudžiami vaikai ir savižudybės, priklausomybės nuo alkoholio ir kitų ydų. Visa tai – sužaloti likimai, neišsipildžiusios viltys, vaikų ašaros ir šeimų tragedijos.

Todėl kviečiu visus – bendruomenes, nevyriausybines organizacijas, mokyklas, dvasininkus, žiniasklaidą, savivaldybes, verslininkus dalyvauti plačioje nacionalinėje kampanijoje „Už saugią Lietuvą“. Šiame kelyje mums prireiks ne vienerių metų. Tegul mūsų širdys visada bus atviros. Tegul mums visiems užteks ir jėgų, ir kantrybės“, – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Tolerancija – pagrindinis brandžios visuomenės bruožas. LKL kartu su rėmėjais užsibrėžė vykdyti ilgalaikius socialinius projektus, kurie įtrauktų visas visuomenės grupes, mažintų socialinę atskirtį, skatintų toleranciją, pagarbą žmogui.

Sporto pasaulyje susitinka įvairių tautybių, skirtingas religijas išpažįstantys atletai bei sirgaliai. Čia nėra svarbi odos spalva, religija, tautybė ar papročiai – čia visi esame lygūs. Siekiame, jog šis projektas taptų ne skambiais žodžiais, bet tikrais darbais!

„Šiais metais lyga ypatingą dėmesį skiria socialiniams projektams, tolerancijai, patyčioms, todėl ši Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kampanija yra puiki iniciatyva ir dar vienas sektinas pavyzdys visiems. Nedvejojome nė akimirkos ir prisijungėme prie šios akcijos, tikime, kad kiekvienas geras darbas, nors ir labai mažas, prisideda prie geresnės visuomenės formavimo, geresnių gyvenimo sąlygų.

Lygos vykdomas projektas #SavasTarpSvetimų, pasitelkdamas krepšinio populiarumą skleidžia toleranciją bei užkerta kelią neapykantos kurstymui visuomenėje. Prie jo prisideda visa lygos bendruomenė ir jaunieji krepšinio sirgaliai. Džiugu, kad žmonės nelieka abejingi“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

Daugiau informacijos apie kampaniją „Už saugią Lietuvą“ rasite čia.