Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

„JR. NBA Lietuva“ projektas suvienijo jaunuosius krepšinio talentus (video)

lkl.lt 2015-12-16
„JR. NBA Lietuva“ projektas suvienijo jaunuosius krepšinio talentus (video)
Fotodiena.lt

Bendras Lietuvos krepšinio lygos, Lietuvos krepšinio federacijos ir NBA projektas „JR. NBA Lietuva“ įgauna pagreitį. 30 ekipų, kurios varžosi šešiuose divizionuose (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Marijampolės/Alytaus) jau kelis savaitgalius rungiasi taprusavyje dėl galimybės vadintis stipriausia moksleivių komanda Lietuvoje.

NBA JR. yra pasaulinė jaunimo krepšinio programa, kuri skirta berniukams ir mergaitėms. NBA siekia padėti augti jauniesiems krepšininkams, moko pagrindinių įgūdžių, kaupia patirtį jų treneriams ir tėvams. 2015-2016 metų sezoną NBA JR. projekte dalyvaus 6,5 milijono jaunųjų krepšininkų 32 šalyse.

Kiekviena NBA JR. Lietuva čempionato komanda atstovauja vienai iš 30 NBA komandų ir rungtyniauja su tos ekipos aprangomis. Pirmenybės vyks 8 savaites nuo lapkričio iki vasario. Pirmieji čempionai paaiškės 2016 metų vasario pabaigoje per LKL organizuojamą Karaliaus Mindaugo taurės turnyrą.

„Man tai kažkas nerealaus, mano laikais tokių dalykų nebūdavo, o dabar vaikai gali tobulėti ir turėti dar daugiau papildomų rungtynių. Tai labai fantastiškas dalykas, nes ateina draugai, tėveliai ir giminės palaikyti jaunųjų krepšininkų ir atmosfera būna tiesiog nuostabi“, – LKL TV teigė Sostinės krepšinio mokyklos treneris Antanas Gliožeris.

NBA Lietuvoje didins šios krepšinio lygos gerbėjų skaičių ir įkvėps daugybei vaikų meilę krepšiniui per įdomią ir teigiamą patirtį. NBA, LKF ir LKL jaunimui stengsis parodyti bendrą komandinį darbą, vadovavimą, sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą.

„Džiaugiamės, kad šis projektas tapo realiu ir tikimės, kad jis bus labai sėkmingas“, – kalbėjo Lietuvos krepšinio lygos generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – LKL šiai lygai skirs didelį dėmesį, nes tai mūsų ateities žaidėjai ir dabartiniai sirgaliai. Mes prisidėjome prie NBA JR. Lietuva čempionato ne tik finansiškai, tačiau planuojame įtraukti jaunuosius krepšininkus į mūsų renginius, rungtynės vyks geriausiose šalies arenose. Lemiami JR. NBA  Lietuva mačai vyks kartu su Karaliaus Mindaugo taurės turnyru vasario mėnesį“.