Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

Gerumu spinduliuojanti akcija „Žaislų lietus“ šiandien vyks Alytuje, sekmadienį – Utenoje (2 video)

lkl.lt 2015-12-23
Gerumu spinduliuojanti akcija „Žaislų lietus“ šiandien vyks Alytuje, sekmadienį – Utenoje (2 video)
Fotodiena.lt

Lietuvos krepšinio lygos ir asociacijos „Novi homines“ socialinė akcija „Žaislų lietus“ po trumpos pertraukos ir vėl grįžtą į klubų arenas. Savo gerumu ir žaislais jau dalinosi Vilniaus, Prienų, Klaipėdos, Šiaulių ir Kėdainių krepšinio sirgaliai, kurie vaikams padovanojo daugiau nei 4000 žaislų. Jie bus padovanoti vaikams iš socialiai remtinų ir tvarkingų daugiavaikių šeimų, vaikų namų, dienos centrų.

Jau šiandien akcija vyks Alytuje, kai „Dzūkija“ namuose priims Lietuvos čempionus – Kauno „Žalgirio“ krepšininkus.

Gruodžio 27 dieną akcijos organizatoriai visų laukia Utenoje, kur susitiks „Juventus“ ir „Nevėžis“, o po pirmo rungtynių kėlinio visi sirgaliai į aikštelę mes savo atsineštus žaislus.

Gruodžio 30 dieną vyksiančios rungtynės išsiskirs ne tik kaip atkaklus Aukštaitijos derbis, bet kaip dar viena proga pasidalinti savo gerumu. „Lietkabelio“ ir „Pieno žvaigždžių“ akistatos metu taip pat vyks akcija „Žaislų lietus“.

Iš karto po naujųjų metų akciją vyks Kaune, kur sausio 2 dieną „Žalgiris“ priims „Lietkabelį“.

„Labai džiaugiamės šia akcija ir jos rezultatais. Tikrai nesitikėjome, kad bus surinkta tiek žaislų ir galėsime kažkam padaryti didelę šventę. Ši akcija įpusėjo ir apetitas kyla bevalgant, todėl norėčiau pakviesti kitų miestų sirgalius taip pat gausiai sudalyvauti šioje akcijoje ir prisidėti prie šios gražios iniciatyvos“, – teigė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

„Žaislų lietus“ Prienuose ir Šiauliuose:

„Žaislų lietus“ Klaipėdoje: