Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

DELFI ir LKL stiprina bendradarbiavimą: geros naujienos krepšinio gerbėjams

lkl.lt 2017-09-18
DELFI ir LKL stiprina bendradarbiavimą: geros naujienos krepšinio gerbėjams
A. Ufarto (Delfi) nuotr.

Pagrindinis Lietuvoje naujienų portalas DELFI ir Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pirmadienį pasirašė sutartį, kuria ketveriems metams pratęsė bendradarbiavimą. DELFI TV žiūrovų laukia dar daugiau varžybų transliacijų, o atnaujinta technologinė įranga leis geriau pajusti autentišką žaidimo atmosferą.

Krepšinio mėgėjai jau įvertino sėkmingą DELFI ir LKL partnerystę: varžybų žiūrimumas per DELFI TV pastaraisiais metais sparčiai augo, o populiariausios varžybos surinkdavo didesnę nei 30 tūkst. žiūrovų auditoriją.

Remiantis atnaujinta sutartimi, DELFI ir LKL bendradarbiavimas dar sustiprės: iš maždaug 240 kasmet vykstančių LKL rungtynių, mažiausiai pusė bus transliuojama išskirtinai tik per DELFI TV. Be to, abipusiai susitarta dar aukščiau pakelti transliacijų kokybės kartelę. Iki šiol varžybos būdavo filmuojamos viena kamera, o nuo šiol, norint kuo autentiškiau perteikti vaizdą žiūrovams, bus naudojamos 2-3 kameros. Investavus į išmaniąsias technologijas žiūrovams bus operatyviai pateikiama ir varžybų statistika.

„DELFI yra vienas iš pagrindinių partnerių, lėmusių Lietuvos krepšinio lygos augimą. LKL žengė į priekį padedamas DELFI – portalas suteikė galimybę aistruoliams stebėti visas sezono rungtynes. Šiandien sunku įsivaizduoti LKL be DELFI kaip internetinio transliuotojo partnerio. Nauja partnerystė su DELFI truks net ketverius metus ir tai mums suteikia garantijų, kad krepšinio gerbėjai nepasiges nė vienų LKL rungtynių“, – sakė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas.

„Džiaugiamės ir didžiuojamės šia ilgamete partneryste. Visi žinome, kad Lietuva – krepšinio šalis, tad savo portalo lankytojams norime suteikti kuo daugiau galimybių šiuo žaidimu mėgautis. Pratęsdami sutartį sutarėme ne tik dėl to, kad toliau dirbsime kartu, bet iškart ir sutarėme, kaip tai galime daryti dar geriau. Jau greitai DELFI TV žiūrovai galės patys įvertinti rezultatus“, – kalbėjo DELFI direktorius Vytautas Benokraitis.