Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

BEKO-LKL čempionatas startavo užtikrinta Lietuvos čempionų pergale (4 VIDEO)

lkl.lt 2014-09-24

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai BEKO-LKL sezono atidarymo rungtynėse 93:59 (24:12, 14:16, 34:15, 21:16) įveikė Kėdainių „Nevėžio“ ekipą. Pirmoje susitikimo dalyje aikštelės šeimininkai bandė mesti rimtą iššūkį Lietuvos čempionams, tačiau po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ surengė galingą spurtą ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus nė neprasidėjus trečiajam kėliniui.

Taškai: Pirmuosius šio sezono taškus baudų metimais pelnė jaunasis „Žalgirio“ puolėjas Artūras Gudaitis.

Spurtas: Lietuvos čempionai rungtynes pradėjo spurtu 8:0, o „Nevėžio“ krepšininkai pirmuosius taškus pelnė sužaidus 4 minutes pirmajame kėlinyje.

Spurtas 2: „Žalgiris“ po ilgosios pertraukos surengė dar vieną spurtą 11:0 ir nutolo 37:58.

Žiūrovai: Pirmąsias BEKO-LKL rungtynes stebėjo daugiau nei 1500 žiūrovų. Tarp jų ir ištikimiausios „Nevėžio“ ir „Žalgirio“ sirgalių grupės.

„Nevėžis“: R.Camphor 22 tšk., V.Volkus 13 tšk. (6 at.kam.), A.Aleksandrovas 8 tšk., A.Adomaitis 6 tšk.

„Žalgiris“: L.Lekavičius 20 tšk. (2 rez. perd.), D.Songaila, P.Jankūnas ir A.Gudaitis po 10 tšk., R.Javtokas ir  T.Dimša po 9 tšk.

Artimiausios rungtynės: „Žalgirio“ krepšininkai pergalių seriją bandys pratęsti namuose, dvikovoje su Utenos „Juventus“. „Nevėžio“ krepšininkai mėgins iškovoti pirmąją pergalę rungtynėse su Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa. Šias rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija.