Jūs sėkmingai
užsisakėte naujienlaiškį. Ačiū!
Užsisakykite
naujienlaiškį
Neteisingai įvestas adresas
Naujienos

Antrasis „LKL šokėjų kovų“ sezonas pažymėtas įtempta finalo dvikova

E. Kirvelaitis 2017-06-19
Antrasis „LKL šokėjų kovų“ sezonas pažymėtas įtempta finalo dvikova
Fotodiena

Nuo balandžio 29 dienos vykęs projektas „LKL šokėjų kovos“ pasiekė finišą. „Tete-a-Tete Casino LKL“, TV6 televizijos bei lošimų portalo „CBet.lt“ organizuoto konkurso finale triumfavo Kauno „Žalgirio“ šokėjos.

Praėjusį sezoną Klaipėdos „Neptūno“ šokėjoms nusileidusios bei antros likusios kaunietės šį kartą finale po itin atkaklios kovos palaužė Panevėžio „Lietkabelio“ kolektyvą. „Žalgirio“ šokėjos lemiamame mūšyje sulaukė 8036 žiūrovų balsų, o „Lietkabelio“ – 7552.

Apie „Žalgirio“ šokėjų kolektyvo pergalės receptą ir šokėjų kasdienybę pasidalijo nugalėtojų vadovė Diana Gandrimė.

– Kas lėmė, jog būtent „Žalgirio“ šokėjos šįmet triumfavo „LKL šokėjų kovos“ projekte?

– Manau, kad metai iš metų trunkantis sunkus ir atkaklus darbas bei trys Eurolygos finalinio ketverto turnyrai kalba patys už save. Pergalę lėmė tai, jog iš visų komandų įdėjome daugiausiai darbo.

– Finale pasitelkėte Manto Stonkaus pagalbą. Kaip kilo tokia idėja?

– Kadangi visuose pirmuose etapuose prieš savo varžoves pirmavome apie 600-800 balsų, todėl labai nustebome, kai finale buvome besivejančių vaidmenyje. Tuomet pastebėjome, jog „Lietkabelio“ merginos pasitelkė Mantą Katlerį, kuris yra žymus ir mėgstamas visoje Lietuvoje. Taigi, turėjome sugalvoti kažką kitą, kad vėl išsiveržtumėme į priekį, tad susitarėme su M. Stonkumi. Jis yra „Žalgirio“ fanas nuo mažų dienų, atsimenu jį dar lankantis senojoje Kauno Sporto halėje, todėl mūsų pasiūlymą greitai priėmė.

– Ką duoda tokie projektai ir ar šokėjoms svarbu, kad jie vyktų?

– Duoda tai, kad būna gerai praleidžiamas laikas, gražios nuotraukos, gražūs video, pamatome ir kitų klubų šokėjų kasdienybę. Aš esu už tokius konkursus.

– Ar nevargino visi filmavimai?

– Aišku, sugaišti nemažai savo asmeninio laiko, bet visos emocijos, patirtos filmavimų metu, atsiperka. Juolab, teko dirbti su labai profesionalia komanda, tad visą nuovargį atperka geri įspūdžiai.

– Žiūrovai šokėjas mato tik minutinių pertraukėlių metu, tačiau kiek darbo yra įdedama kiekvieną dieną?

– Sezono metu mes treniruojamės beveik kasdien. Rungtynių dieną būna tik generalinės treniruotės, bet šiaip kiekvieną dieną būna po dvi valandas sunkaus ir intensyvaus darbo. Taip pat, žiūrovai mato tik mūsų šokį, tačiau daug pastangų yra įdėta į mūsų aprangas. Manau, kad esame vienintelė Lietuvos šokėjų grupė, kuri ne tik šoka, bet ir visada stengiasi padaryti nedidelį šou. Taigi, visos šios idėjos ir jų įgyvendinimas užima tikrai nemažai laiko.

– Ką pasakytumėte visiems sirgaliams, palaikusiems jus šio projekto metu?

– Turbūt pasinaudosiu Lietuvos krepšinio federacijos prezidento Arvydo Sabonio stiliumi ir pasakysiu labai didelį ačiū (juokiasi).